O nagości w łóżku

Wiecie, że mężczyźni też się wstydzą swojego ciała w łóżku? Ja nie wiedziałam, a przynajmniej żyłam w dziwnym wyobrażeniu, że mężczyźni nie wstydzą się swojego ciała i nie mają kompleksów.

Czemu tak myślałam? 

Myślałam tak dlatego, że Panowie, czy mają brzuszki czy nie, chodzą nie tylko na plaży bez ciuszków, ale i po ulicach bez koszulek. Jak jest lato, to nawet w mieście widać Panów paradujących bez górnej części ubrania. A czy widzicie takie babeczki? Wiadomo, że kobieta miałaby raczej coś co zakrywa biust, ale generalnie nie widuje się kobiet roznegliżowanych w ten sposób. Dziewczyny nie chodzą nawet na plażę, bo się wstydzą swojego ciała, bo mają o jedną fałdkę za dużo, albo martwią się o widoczny cellulit itd. Są też dziewczyny, które wiedzą, że są piękne i chodzą w mini, czy z odkrytym brzuszkiem, ale głównie to te dziewczyny, które mają modelową sylwetkę, prosto z magazynu. Natomiast dziewczyna, która ma trochę większy brzuszek, czy ten brzuszek pokaże? No nie, a Panowie jak najbardziej. Przynajmniej w Polsce tak obserwuję, bo w Wlk. Brytanii widziałam kobiety z brzuszkami, które pokazywały trochę więcej swojego ciała i się tego nie wstydziły.

Dokładnie z tych powodów, myślałam, że Panowie nie mają kompleksów. Aż tu w końcu trafił mi się w łóżku taki mężczyzna, który chciał zgasić światło. Coś co, przynajmniej w mojej głowie, było charakterystyczne dla kobiet. A tu nagle pojawia się facet, który też ma kompleksy, też się wstydzi swojego ciała i chce gasić światło. Ja chcę zapalić, on zgasić. Byłam w szoku, a co może zaskakujące, w szoku pozytywnym.

Jak ostatnio obejrzałam film “Jestem taka piękna!”, który po prostu kocham i musi go obejrzeć każdy, a w szczególności babki, to aż zwariowałam ze szczęścia jak zobaczyłam niemalże scenę ze swojego życia, gdzie facet w sytuacji łóżkowej chce zgasić światło. Bohater sceny przyznaje się, że gasi je dlatego, bo boi się, że dziewczynie, z którą jest, nie spodoba się jego ciało.

Dla mnie ta wiedza okazała się uwalniająca. Wszyscy mamy kompleksy i co z tego? Czasem wstydzą się babeczki, czasem faceci. Każdy ma coś, czego nie lubi w sobie. No i co? No i nic : )

Wiem, że może w ubraniu nie widać wszystkiego, ale jak ktoś już idzie z Tobą do łóżka, to uwierz mi, że zauważył, zauważyła odpowiednio wcześniej Twoje fałdki, a mimo to poszedł, poszła z Tobą do łóżka. Więc warto zapomnieć o kompleksach, bo nawet jak przeszkadzają Tobie, to nie przeszkadzają tej drugiej osobie. Wiem, że są też blizny i inne rzeczy, których nie widać, ale gdyby w seksie chodziło tylko o ciało, to prawie nikt by go nie uprawiał.

Kocham jedną scenę z filmu “Jedz, módl się, kochaj”, gdy główna bohaterka, namawia znajomą by zjadła kolejny kawałek pizzy, a ona opiera się, bo widzi, że z tego obżarstwa rośnie jej brzuszek i martwi się, że już przytyła. A główna bohaterka , sparafrazuję, mówi “Czy jak się kiedykolwiek w życiu rozebrałaś przed facetem, to czy wyszedł i Cię zostawił?“. No nie. I to jest cała mądrość o nagości w łóżku. Jak już dochodzi do sytuacji łóżkowej, seksualnej to już nic nie ma znaczenia. To znaczy, że się komuś podobasz, taki jaki jesteś, taka jaka jesteś.

Więc bądźmy nadzy w łóżku i się z tej nagości cieszmy. Nawet przy zapalonym świetle, a co!  Hell yeah! : )

10 Comments

  1. Sylwia

    Ale super ze podjęłaś ten temat! Też kiedyś nie byłam w stanie wyobrazić sobie faceta, który wstydzi się swojego ciała, a chyba nie jest to wcale takie rzadkie 🙂 No i muszę w końcu obejrzeć oba wspomniane przez Ciebie filmy, bo są na mojej liście do obejrzenia od dawna! 🙂

  2. KaJa_1205

    Kasiu, świetny tekst. Rzadko się o tym mówi. Ja osobiście też mam doświadczenie z facetem gaszącym światło i uważam , że to jest ok. Każdy ma prawo mieć jakieś zahamowania i to trzeba zaakceptować. Nieważne czy dotyczy to facetów czy kobiet. Ale generalnie jestem zdania, że trzeba siebie akceptować totalnie. Prawdziwa miłość i seks nie boją się fałdek i celullitu, bo patrzymy przez pryzmat emocji 🙂

  3. Doris

    Albo też ciekawe zjawisko, ze w czasie seksu nagość jest ok, nawet przy zapalonym świetle, ale rano nagle człowiek się tej nsgosci wstydzi. To jest dla mnie nieco zadziwiające. Widać to często na filmach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *