Ciało kobiety, amen!

Czy ja jestem wkurwiona. Nie, totalnie mnie to nie rusza. Powiedziałabym ten sam shit inne pokolenie. Ja z tym walczę już ze 30 lat. Odkąd religia weszła do szkół i ksiądz nam w podstawówce puścił film z aborcji. Nam znaczy nie całej klasie, ale nam żeńskiej części klasy! No bo dla chłopaków zbyt drastyczne, a w ogóle po co mają się czuć odpowiedzialni za nienarodzone dzieci ciążę. Nie ruszało mnie to wtedy nie rusza teraz. Ich indoktrynacja jakoś nie potrafiła mnie przekonać nawet w podstawówce, jak widać małe dziewczynki mają też swój rozum. Chujowy konkordat, który wyprowadził religię z kościołów i dał nam tzw. „kompromis aborcyjny” jak widać po młodym pokoleniu nie wyszedł im na dobre. Podobno coraz mniej młodych ludzi chodzi do kościoła. Tak że dobrze, że jeszcze nie wszyscy starzy dokonali apostazji (zbyt upierdliwe), bo kiepskie byłyby te statystki. Zastanawialiście się kiedyś jak to jest możliwe, że obce państwo może mieć w każdym innym kraju swoją piątą kolumnę. Ano tak. Lolska = Kościół. Ciekawe przez ile jeszcze lat ludzie będą wierzyli w tą bzdurę, ile jeszcze zabobony i ciemnota będą trwały w społeczeństwie. Jesteśmy bardziej zacofani niż Iran, czekam tylko kiedy mi każą nosić burkę, bo już krótkiej spódniczki nie mogę -prowokuje strojem, sama się prosiła, a nie sroki nie może, bo za stara.

Otóż nie proszę państwa Polacy to nie katolicy, to też lewackie kurwy, geje i lesbijki, Żydzi, prawosławni, ewangelicy, ci co wyemigrowali w latach 80tych do Ameryki, agnostycy, ateiści, komuniści, bezpartyjni, chamska hołota, lemingi, zdradzieckie mordy, gorszy sort, feministki i wkurwione kobiety. Wystarczy tylko mieć polski paszport, żadna religia jest do tego niepotrzebna. Ba, nawet piłkarz z Afryki może być Polakiem jak komuś bardzo zależy, żeby grał w reprezentacji. Da się? Ciekawe czy mój paszport jest lepszy od twojego, bo moja prawda na pewno jest mojsza od twojej.

Ojej twoje uczucia religijne zostały obrażone? No przykro mi bardzo, że masz takie delikatne uczucia. Ja mam bardzo wrażliwą inteligencję, ona się praktycznie na każdą głupotę obraża. Może wniosę pozew do sądu o obrazę inteligencji,  bo to jest dopiero zbrodnia przeciwko ludzkości. Ludzie to debile czego nie rozumiesz!

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *